Як обрати кухонний куточок: нові пропозиції від виробників

Набагато приємніше провести час на кухні, сидячі на зручному диванчику, а не на звичайних табуретках. Затишний кухонний куточок — відмінне рішення для сучасного дому з окремою кухнею чи їдальнею або для квартири-студії. Такі меблі з’явилися досить давно і швидко стали популярним, але бренди з часом запропонували більш цікаві та зручні варіанти. Як обрати кухонний куточок, який не лише прикрасить приміщення, а й стане його функціональним доповненням? Поговоримо про це далі.

Кухонні куточки

Види м’яких куточків на кухню: який вибрати?

Всі кухонні куточки можна умовно розділити на два види:

  • Комплекти зі столами та табуретками: це традиційні набори меблів для кухні, які з’явилися на ринку досить давно. Дивани, які входять до таких комплектів, у своїй більшості є нерозкладними. Вони можуть мати невеликі ящики для зберігання дрібних речей. Такий кухонний куток — можливість одразу купити все необхідне для організації обідньої зони.
  • Кутові дивани: дуже зручні та привабливі меблі. Кухня — це місце, де родина проводить багато часу. Крім того, більшість із нас на кухні приймає й найближчих гостей. Звичайно, що для більш комфортного проведення часу всі шукали можливість купити для кухні звичайні компактні дивани. А оскільки є попит, то бренди й запропонували одразу варіанти його задоволення. Тепер ми можемо придбати повноцінні м’які меблі для кухні. І серед таких диванчиків є розкладні моделі.

Як правильно підібрати кухонний куточок, щоб він прослужив багато років? Перш за все надавайте перевагу товарам перевірених брендів. Саме такі ви знайдете в інтернет-магазині «Файні меблі».

Особливості сучасних куточків для кухні: організовуємо функціональний простір

Спершу виникає питання — навіщо потрібен кухонний куточок зі спальним місцем? Кухня — не найкраще приміщення для сну. Але якщо розібратися, то стає зрозуміло, що це досить раціональне рішення. По-перше, проблеми із житловою площею — це не поодинокі випадки. Досить часто два, а то й три покоління людей проживають в малогабаритній квартирі. І комусь таки доведеться спати на кухні. І от у такому випадку розкладний невеликий диван стане у нагоді. Вночі він слугуватиме повноцінним спальним місцем, а зранку його можна просто скласти.

Все більш популярними стають квартири-студії. Кухонний розкладний диванчик допоможе вирішити одразу кілька проблем — організація обідньої зони, місця для відпочинку та для нічного сну. Також розкладні дивани відмінно підходять для їдалень або передпокоїв (у такому випадку можна сміливо обирати нерозкладну модель, адже в коридорі навряд чи хто спатиме).

Кухонні куточки

Вибираючи куточок, зверніть увагу на наступне:

  • Матеріал каркасу: найкраще, якщо це буде масив натурального дерева. Вироби з нього легкі, практичні та надійні.
  • Матеріал оббивки: якщо куточок встановлений на кухні в обідній зоні, то краще надавати перевагу матеріалам, які легко очищаються від забруднень. Особливо на це слід звернути увагу тим, у кого є маленькі діти або тварини.
  • Наповнювач: якщо це розкладна модель, яку можна використовувати для сну, зверніть увагу, щоб наповнювач був з ортопедичним ефектом. Це створить додатковий комфорт за рахунок хорошої підтримки тіла.
  • Жорсткість: є кілька стандартів розрізнення ступеню пружності куточка. М’які більш комфортні, але для сну підходять лише людям з мініатюрною комплекцією. Тим, хто має надмірну вагу, краще обирати дивани з жорсткою набивкою.
  • Розмір: варто орієнтуватися на площу кухонного приміщення, особливо якщо це розкладна модель — повинно залишатися вільне місце для трансформації меблів.

Також зверніть увагу на наявність коробів, ящиків або ніш. Додаткові місця для зберігання на кухні ніколи не будуть зайвими.

Відгуки

Ім'я та Прізвище
Електронна пошта
Відгук
Телефон
Завантажити фото
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!