Каркас для матраса

Знайдено: 1 - 3 серед 3 товари
Знижка 50% на доставку по Україні
4 090грн
Висота
28 см
Ширина
180 см
Глибина
200 см
Висота
28 см
Ширина
180 см
Глибина
200 см
Висота 28 см
Ширина 180 см
Глибина 200 см
Бренд Гербор
Термін виготовлення 5-10 робочих днів, Складська програма
Гарантія 18 місяців
Знижка 50% на доставку по Україні
2 370грн
Висота
28 см
Ширина
90 см
Глибина
200 см
Висота
28 см
Ширина
90 см
Глибина
200 см
Висота 28 см
Ширина 90 см
Глибина 200 см
Бренд Гербор
Термін виготовлення 5-10 робочих днів, Складська програма
Гарантія 18 місяців
Знижка 50% на доставку по Україні
2 061грн
Висота
28 см
Ширина
90 см
Глибина
200 см
Висота
28 см
Ширина
90 см
Глибина
200 см
Висота 28 см
Ширина 90 см
Глибина 200 см
Бренд Гербор
Термін виготовлення 5-10 робочих днів, Складська програма

Як обрати каркас для матраса: 5 факторів, на що звернути увагу

Багато людей звикли купувати готове ліжко, але щоб забезпечити комфортний сон, варто підбирати окремо матрац і каркас під нього. Завдяки цьому відпочинок буде повноцінним, а зранку буде відчуття бадьорості. Каркас для матраса відіграє не меншу роль у цьому процесі, тому варто приділити його вибору значну увагу.

Конструкція каркасу, його особливості

Сама назва – каркас – говорить про те, що тут немає билець, підголівника та інших елементів. Він являє собою горизонтальну основу на ніжках (в деяких моделях вони відсутні). Фактично конструкція складається з:

 • Основи, яку частіше за все виготовляють з металу. Він може бути цільнозварний або у вигляді профільної труби. Його основна задача – забезпечити жорсткість і надійність каркаса, щоб він тримав форму.
 • Ламелей. Це дерев’яні смужки, трохи вигнуті назовні. Вони правильно розподіляють вагу людини, що спить, знижуючи навантаження на її хребет. Завдяки цьому після відпочинку відсутні болі у спині й кінцівках.

Що стосується матеріалу для ламалей, то це може бути клеєна деревина (наприклад, бук), або стружкові плити. Сучасні технології, що застосовуються у меблевому виробництві, дозволяють виготовляти дерев’яні смуги із різних матеріалів, різниця між ними майже непомітна.

Навіщо потрібен каркас під матрас

Каркас – дуже цікавий меблевий елемент, який може застосовуватися по-різному. Серед переваг такого рішення можна виділити наступні:

 • Можна використовувати самостійно або в якості укріплення основного ліжка (якщо обрати модель без ніжок або демонтувати їх). Це підвищує експлуатаційні якості матрацу.
 • Підвищення ортопедичних властивостей матрацу. Більшість основ містять ламелі, які так само виконують ортопедичні функції. Їх поєднання роблять спальне місце більш анатомічним – зранку людина не відчуває втому, у неї не болить спина.
 • Збереження властивостей матрацу. Згідно умов його експлуатації, не допускається розміщення на нерівних поверхнях, бо виникають дефекти, які знижують ортопедичні функції спального місця.
 • Універсальність – можна використовувати з будь-якими типами матраців.
 • Висока надійність конструкції. Основа в більшості моделей металева, а ламелі – гнучкі. Завдяки цьому каркас витримує значну вагу і механічні навантаження.
 • Наявність проміжків між ламелями забезпечує вентиляцію, не дає «задихнутися» матрасу.

каркас під матрас

5 критеріїв вибору: що потрібно врахувати перед покупкою

Щоб придбання не розчарувало, могло прослужити достатньо довго, виконуючи свої функції, варто під час вибору звернути увагу на наступні параметри:

 1. Товщина металу основи. Чим вона більше, тим довше конструкція зможе використовуватися, витримуючи відповідні навантаження. Наприклад, для дитячого ліжка можна взяти модель з товщиною металу 1,2 мм, а для дорослих – не менше 1,5 мм.
 2. Розміри спального місця. Одна з головних вимог – відповідність параметрам матрасу. Він не повинен звисати або бути меншим. Це не тільки знижує ортопедичні властивості, але й призводить до більш стрімкого зношування.
 3. Кількість ніжок для опори. Якщо каркас використовуватиметься, як опорна частина ліжка, тоді варто звернути увагу на якість ніжок і їхню кількість. Для односпальних варіантів їх має бути не менше 4, а от двоспальні потребують 6 ніжок.
 4. Метод кріплення ламелей. Існує думка, що на заклепках планки тримаються краще, ніж на скобах. Також є моделі з резиновими тримачами.
 5. Відстань між ламелями. Вона залежить від типу і характеристик матрацу. Наприклад, безпричинний – найбільш вимогливий, для нього відстань має бути не більшою, ніж 25 мм.

Також треба врахувати ще 2 принципових моменти. Перший – треба купувати каркас тільки після того, як ви придбали матрац. Тільки у цьому випадку можна дотриматися всіх вимог і створити максимально комфортне місце для сну. Друге – вибирати вироби тільки фабричного виробництва. Будь-які прорахунки роблять з ортопедичної основи шкідливий для спини елемент.

«Файні меблі» – гарантія якості

В нашому інтернет-магазині представлені моделі різних виробників, продукція яких перевірена часом і багатьма покупцями. В каталозі меблі від українських та зарубіжних меблевих фабрик, вони мають необхідні сертифікати.

Купувати у нас дуже просто – обираєте модель, розміри і оформлюєте замовлення безпосередньо на сайті. Також треба вказати оптимальний метод оплати і населений пункт для доставки. Ми працюємо по всій Україні, у Львові є шоурум, в якому можна самостійно оцінити якість представлених меблів і одразу оформити покупку.

Крім каркасів, ми допоможемо підібрати й інші меблі та частини ліжка, щоб ваш відпочинок був повноцінним. «Файні меблі» вже багато років працюють, щоб створювати затишок.

Популярні запитання про каркас для матраца у Львові

✅ Хто виробляє ваші каркаси для матраців?

Усі товари виготовляються на спеціалізованих з усіма відповідними сертифікатами та дотриманням ДСТУ.

✅ Які терміни відправки замовлення?

Товар, який є на складі в наявності ми можемо відправити впродовж - 36 годин після отримання замовлення.
Якщо товар відсутній на складі, або замовлений за індивідуальними характеристиками (колір, розмір і тд), то ми відправляємо його одразу після відвантаження виробником.
Оперативність нашої роботи забезпечує ефективний відділ логістики.

✅ У вас є шоу-рум чи магазин?

Так, у нас є власні магазини у Львові та Червонограді. Гіпермаркет у м. Львів є одним з найбільших магазинів у області. Більш детально з нашими контактними даними ви можете ознайомитися на сторінці Контакти.

✅ Як оформити замовлення?

Щоб сформувати замовлення, потрібно обрати товар, оформити замовлення на сайті, вказати контактні дані, для остаточно підтвердження замовлення внести аванс 15-20% від суми замовлення за реквізитами магазину. Решту суми замовник оплачує при отриманні після огляду товару. Якщо потрібно ви можете проконсультуватися з менеджером та поставити будь-які запитання.
Читати повністю