Відгуки про нас

Відгуки

Придбали у магазині "Файні меблі" ,що знаходиться на пр. Червоної Калини диван Балі 2.
Диванчик суперовий, дуже зручний.
Швидка доставка ,і дуже зручно ,що відбувається в суботу.
Дякую менеджеру Світлані за допомогу у виборі дивану.
Будемо звертатись ще.
Дуже задоволена обслуговуванням та самим куточком. Компактний та зручний, а в розкладеному виді_- відмінне велике і комфортне спальне місце. Дякую дівчатам з Червоноградського магазину за консультацію щодо вибору меблів!
Замовляли стінку у магазині "Файні меблі". Задоволені як і якістю товару так і компетентністю менеджера, який старався підібрати найкращий варіант. Тому і надалі будемо користуватись послугами цього магазину, а також буду рекомендувати друзям і знайомим. Дякую Вам!!!
Дуже задоволені диванчиком,
Всім рекомендую. Менеджери професіонали своєї справи. Особлива подяка менеджеру Тетяні за якісну і швидку роботу та професійні поради.
Замовляли диван в магазині «Файні меблі» на вул. Кульпарківській 226Б. Якість просто супер, диван надзвичайно зручний. Окрема подяка менеджеру Тані, вона справжній професіонал, яка врахувала усі наші побажання і порадила дійсно хороший і якісний диван. Дякуємо . Будемо рекомендувати друзям та самі ще не раз звертатимось.
Всім дуже задоволені. Дякуємо.
Декілька тижнів тому в магазині «Файні меблі» обирала для себе ліжко) Серед моделей, які були запропоновані менеджером Павлом ,протягом 4 год)) вибрала нову модель ліжка Токіо виробника «Лев» оскільки ця модель і сучасна і гарно вписується в будь який інтер’єр за рахунок «спинки» , яка залежно від освітлення може бути в різних відтінках.
Направду, файний магазин, запропонував нам приємну знижку за матрас і ліжко, і ми залишились задоволенні покупкою саме тут.
Фото клієнта
Усім доброго дня!!!!
Замовляли двохспальне ліжко з матрацом і шафу-купе в магазині "Файні меблі" ,у м.Червоноград,що по вул.Шевченка27.
Дуже задоволені,адже меблі виготовлені якісно та з урахуванням наших смаків.
Приємно,що є широкий вибір товарів ...і ,що дуже важливо, ціни цілком задовільняють інтереси покупця.
Щиро вдячні консультанту Катерині за якісне обслуговування та щиру посмішку
Administrator
02 Вересеня 2019 21:11
Дякуємо, нам дуже приємно )) ХАЙ служить
Фото клієнта
Фото клієнта
Фото клієнта
Замовляла ліжко Пан і матрац. Дуже вдячна менеджеру Тані з львівського магазину, яка порадила та швидко оформила покупку і організувала доставку. Даруйте, що відгук пишу пізно

Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Купити