Відгуки про нас

Відгуки

Фотозвіт від нашого постійного клієнта Ростислава з м. Львів ♥️
Диван добре вписується в майбутній інтер'єр, приємний на дотик та має дві функціональні ніші для зберігання. (Що дуже важливо; на фото показано тільки одну). Стриманий вигляд. Прекрасно доповнить кімнату стилю неокласики, лофту чи еклектики і це плюси. Великий і теж плюси. Аргономічний. Може виконувати функцію модульного дивана. Щеодним сюрпризом стала безкоштовна доставка)). Гарне обслуговування.
Під час розпаковки було виявлено погане стикування шурупів у кутовій частині (диван розвалювався, прийшлось замінювати та наново стикувати).
Доброго дня! Купували нещодавно ліжко з підйомним механізмом. Дуже задоволені покупкою. Зручно і гарно. Рекомендую. Дякую за покупку
Нещодавно купували кутовий диван у "Файних меблях". Покупкою дуже задоволені. Ціна-якість - оптимальна.Продавець-консультант Катерина - справжній професіонал. Вміє правильно порадити та прорекламувати.ФАЙНО ДЯКУЄМО!
Не рекомендую менеджера Юлю, як некомпетентного працівника і безвідповідального.
Замовили ліжко з підйомним механізмом 23 серпня і повинні були отримати за 1.5 місяця, за цей період на дзвонять і кажуть,що на виробництві немає деревини і буде 25-26 серпня, але в результаті доставка з дня на день переносилась і ось ліжко мають привезти 31 серпня о 15.00, але його нема і кажуть, що привезуть о 21.00, що нас шокувало, чого так пізно, але о 21.00 дзвінок від менеджера Юлі, що ліжко виготовлене без підйомного механізму через її вину, бо вона не вказала це при замовленні його на виробництві. Сказати, що ми були в шоці, це нічого не сказати. Запропонувала нам ліжко з шухлядами, але на наступний день каже, що його не виготовлять , бо зовнішній вигляд не дозволяє, ми знову розстроїлись і в результаті приїхали забрати за нього гроші, а матрац вирішили, що нехай доставляють. Сказали, що у понеділок подзвонять на рахунок доставки матрацу, проте дзвінка не було і я писала сама, як і всі інші рази, обіцяють доставку на четвер-п'ятницю. Книги скарг не дають, кажуть , що у податковій. До клієнтів дуже халатне ставлення, ніби ми прийшли за шоколадною за 20грн. Не рекомендую цього менеджера і магазин теж.
АДМІНІСТРАТОР
16 Вересеня 2020 19:36
Добрий день , була помилка менеджера при замовленні ліжка ,повірте, менеджер вже поплатився за неї дуже великою ціною.


Затримка по виготовленню була і про неї попередили вас наперед.

Просимо вибачення за це, фабрика просто фізично не справлялась з кількістю замовлень, яку ми давали .
Так, це її провина , за яку відповідає магазин, але магазин в даній ситуації робив все можливе і зі своєї сторони затримок не створював : замовленні було подане в день замовлення , доставка могла бути в день відвантаження .

Стосовно термінів до вас менеджер дзвонила сама .

Стосовно доставки :» о 15, о 21 -00»
В нас не буває такого поняття , доставка орієнтує тільки в часовому коридорі протягом 2 год або після чи до якоїсь години, але аж ніяк не на точну годину, бо спрогнозувати нереально , коли в тебе 10-12 адрес кожного дня, тому ставлю під сумнів цю інформацію .
.
Ваш випадок одиничний і ми зробили все щоб більше таких випадків не було .

Існує таке поняття як людський фактор - присутнє у всіх сферах життя , тут він зіграв свою роль .

Стосовно книги скарг , то це архаїстична річ, яка нам не потрібна і з точки зору законодавства - необов’язкова .

Є веб портали, сайти і інші ресурси, де можна залишити свій відгук .
Ще раз хочу підкреслити : просимо вибачення за помилку нашого працівника і за затримку термінів від фабрики і сподіваємось на об’єктивне розуміння ситуації.
Фотовідгук від пані Наталі з м. Львів
Фотозвіт ♥️
Фотозвіт) м.Івано-Франківськ
Фотозвіт від клієнта .
с.Волсвин, Радехiвський район
Фотозвіт. м.Луцьк
Фотозвіт
м.Львів
Фотозвіт.
м.Червоноград
Фотозвіт від клієнта з м.Львів
Фотозвіт . с.Опільсько
Фото від клієнта з с.Опільсько Сокальського району .
Фотозвіт від клієнта з м. Сокаль
Фотозвіт від рідних Червоноградських клієнтів
Фотозвіт від чудового клієнта Станіслава з м.Харків
Фотозвіт від клієнта з м.Сокаль
Кухня в сучасних кольорах з антресолями.
Фотозвіт від клієнта з м . Червоноград

Миюча тканина .
Фотозвіт від клієнта з с.Вербляни
Доброго дня. Диван отримали. Дуже сподобався. Якісна і швидка робота. Приємна ціна. Будемо радити друзям. Дякуємо за виконану роботу...
Фотозвіт від чудових клієнтів з с.Татарів, Івано-Франківська обл.
Фотовідгук від постійних клієнтів з м.Самбір
Фотозвіт від пані Мирослави з м.Львів.
Суперстильний диванчик
Фотовідгук від клієнтів з м.Червоноград .
Подарунок на ювілей
Фотозвіт від клієнта з м.Червоноград
Фотовідгук від пані Оксани з м.Київ
Купували меблі до вітальні по інтернету. Дуже вічливі та терплячі продавці. Весь час були на зв‘язку, допомогли у виборі, надали усю детальну інформацію. Стінка у вітальню дуже якісна! Приємні ціни. Рекомендую даний магазин усім покупцям!

Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Купити