Як вибрати диван для щоденного спання

Диван для щоденного сну повинен бути двоспальним ліжком з матрацом. Але якщо все-таки вибирати, тоВибрати диван для сну спершу потрібно розібратися який саме диван кращий для щоденного спання. Звичайно, диван повинен бути зручний, компактний, практичний і красивий одночасно. Завдання не з легких. Саме тому до вибору дивану для щоденного сну потрібно підходити дуже серйозно. На що звернути увагу? Розповідаємо далі.

В першу чергу потрібно дивитися не на колір і дизайн, а на механізм складання, наповнювач і оббивку - від них безпосередньо залежить комфорт сну і ціна дивану.

Почнемо з того, що дивани для сну поділяються на два великих типи:

Що спільного у цих двох типів? Повноцінний габарит спального місця. Для однієї дорослої людини досить в середньому 80 см шириною і 200 см завдовжки, менше ніяк не можна інакше ваші ноги будуть стирчати як в поїзді.

Для розміщення двох людей - даний показник становить від 1,5 метра завширшки і 2 метри завдовжки. 

Не всі знають, що на диван під час сну потрібно стелити тонкий матрац. Він амортизує стики, вбирає піт, а також подовжує життя ваших меблів.

Наповнення дивану для щоденного сну

Це до питання про м'якість, жорсткість, ортопедичні властивості і комфорт. Наповнення дивана може бути найрізноманітнішим:

  • рамні пружинні блоки;
  • незалежні пружини;
  • змійки або зиги;
  • ламелі;
  • лати;
  • металева сітка і багато іншого.

Зручний для сну диван може бути виконаний з пінополіуретану щільністю не менше 25. Такий наповнювач довго зберігає еластичність, швидко відновлює форму, не проминаєтся, не накопичує пилу і не провокує алергічні реакції. Але найкращий ортопедичний ефект дає комбінований наповнювач, в якому щільні листи наповнювача забезпечують структуру і підтримують спину, а додаткові шари м'якого матеріалу додають комфорту.

Що стосується жорсткості, то наповнення дивану для сну повинно бути жорстким або середньо жорстким. Якщо ви плануєте вибрати м'який наповнювач, то купити такий диван для щоденного сну буде великою помилкою. Адже виспатися з комфортом на нерівній поверхні неможливо.

Як вибрати диван для щоденного сну

Обивка

Існують такі типи обшивок, які не підходять для щоденного спання. Це стосується екошкіри, оскільки вона має гладку поверхню і простирадло на такому матеріалі постійно буде ковзати, а також натуральні тканини, які швидко втрачають первинну форму.

Доречними будуть гладкі тканини або щільні рогожки - вони легко чистяться, довго зберігають первинний зовнішній вигляд. Деякі оббивні тканини мають додатковий захист від води і забруднень, але необхідно розуміти - це напилення нитки, яке, на жаль, стирається в процесі експлуатації.

Механізм розкладання

Диван для сну повинен легко розкладатися, витримувати численні цикли складання-розкладання і утворювати рівне спальне місце. Тому головне правило при виборі механізму розкладання - мінімальна кількість окремих фрагментів, тому що кожен фрагмент - це додаткові стики. І бажано, щоб ці стики не проходили поперек спини, інакше від проблем з хребтом не врятують навіть додаткові матраци.

Існують такі популярні дивани з трансформаційними механізмами:

  • книжка - диван розкладається просто: піднімаєте сидіння, одночасно опускаючи спинку, несильно натискаєте на конструкцію до характерного клацання і розкриваєте меблі як книжку;
  • єврокнижка - цей механізм трансформації схожий на попередній лише назвою. Щоб розкласти такий диван, потрібно висунути сидіння вперед, а потім опустити спинку;
  • пантограф (тік-так) - за принципом розкладання нагадують єврокнижки. Єдиний нюанс - сидіння потрібно злегка підняти, а потім вже тягнути на себе;
  • танго (клік-кляк) - це вдосконалена версія книжки. Вони розкладаються за схожим принципом - піднімаєте сидіння до клацання, одночасно опускаючи спинку, в результаті чого утворюється спальне місце. Відмінність танго від книжки в тому, що м'які підлокітники теж можна опустити, завдяки чому диван стане трошки довшим;
  • виїзні дивани - в розкладеному вигляді викочування диван утворює велике спальне місце з ідеально рівною поверхнею. На таких меблях з комфортом можуть розміститися двоє людей. Єдиний мінус - габарити дивана;
  • дельфін - це найбільш поширений механізм трансформації кутових меблів. Нерідко такий же принцип розкладання використовується в конструкції прямих диванів. У розкладеному вигляді диван-дельфін займає багато місця, тому такі меблі не підходить для малогабаритних квартир. Механізм досить складний і працювати з ним потрібно гранично акуратно, щоб швидко не вивести виріб з ладу;
  • акордеон - це ще один складний механізм розкладання диванів-ліжок. Одна людина з ним не впорається, доведеться просити близьких про допомогу. Меблі розкладається як гармошка - тягнете сидіння на себе, а воно тягне за собою складену спинку.

Відгуки

Ім'я та Прізвище
Електронна пошта
Відгук
Телефон
Завантажити фото
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!