Загальні питання

Чи потрібно виходити з дому для оформлення кредиту Альфа банк або Оплати Частинами Монобанк чи Приватбанк ?

 Ні, у випадку з Альфа банк, до вас приїде кредитний консультант для підписання кредитного договору . У випадку з оплатою частинами, все офорлмяємо дистанційно.

Як придбати меблі в кредит ?

 У нашому магазині , можна оформити кредит через Альфа банк або Оплату частинами через Монобанк або Приватбанк. Для деталей замовте дзвіночок і наші менеджери вас проконсультують.

Скільки коштує підйом меблів в квартиру ?

 Підйом меблів на поверх можливий у м.Львів, м.Сокаль , м.Червоноград та в радіусі +- 80 км від цих міст .В інших випадках, можливість підйому можете уточнити індивідуально з менеджером. Також, підйом на поверх можливий при доставці перевізником Нова Пошта. Вартість 50-120 грн за поверх, залежно від ваги і обєму замовлення . При наявності ліфта, в який  влазить замовлення , оплата йде за перший і останній поверх.

Чи можливий монтаж  меблів?

 Монтаж ліжок, мяких меблів можливий у м. Червоноград , м.Сокаль, м. Львів та в радіусі  +- 80 км від цих міст.  В інших випадках, можливість монтажу можете уточнити індивідуально з менеджером. Вартість , залежить від обраної  моделі . 100% виробів комплектуються інструкцією для самостійного монтажу , зібрати можна самому , зекономивши кошти .

Які терміни отримання мого замовлення ?

Які терміни отримання мого замовлення ? Термін залежить від вибраної моделі, віддаленості вашого населенного пункту  . Є товари, які є в нас на складі чи в магазинах, а є товари , які потрібно замовляти. Доставка товарів з складу , займе 1-5 робочих днів . Доставка товарів , які виготовляються спеціально під ваше замовлення займає від 2 до 7 тижнів, залежно від виробництва. Якщо у вас є дедлайн , наприклад : переїзд або день народження , то обов'язково повідомте про нього нашому менеджеру, який оформляє ваше замовлення, він підбере вам модель, яку встигнуть виконати до обіцяної дати .

Я не хочу мати справи з перевізниками , чи можете ви доставити моє замовлення своїм транспортом ?

Наш автопарк складається  з 5 автомобілів різної вантажопідйомності, тому ми можемо це зробити  і  зазвичай , дуже хочемо, бо не довіряємо перевізнику на 100% і з турботою ставимось до продукції, яку продаємо . Уточняйте в менеджерів , вартість такої послуги, бо вона напряму залежить від сумми замовлення і від вашого розташування . Якщо вам підходить довше зачекати на ваше замовлення, то доставити зможемо безкоштовно по території Західної України , Києва. Східна, Південна  уточнити можна в наших менеджерів.