R7 - ортопедичний матрац ТМ REGENERATION(COME-FOR)

Бренд: Come-For
Номер: ma-19599
9 503грн
В наявності
Розміри:
17 см
Виробник
Come-For
Рівень комфорту
3 з 5 Середній
Наповнення
Латекс
Виготовлення в нестандартному розмірі
Так
Максимальне навантаження на 1 спальне місце
140 кг
Термін Виготовлення
1-4 робочих дні
Кількість пружин на 1м²
Немає пружин
Гарантія
12 місяців
Тип
Безпружинні матраци
 • Опис

  Склад:

  1. Тканина Graphite
  2. MonoLatex
  3. Тканина Graphite

  Модель R7 - представник преміум лінійки матраців Regeneration. Ключова ідея даної серії матраців - посилити природні здібності організму до відновлення. Модель оснащена технологією BioRytmic, яка дозволила інтегрувати в структуру тканини молекули природних мінералів, що підвищує здатність концентрації і контролю тіла, а також підвищує стійкість до стресів.

  Основа матраца  - монолітний блок чистого латексу з 7 зонами жорсткості і наскрізною перфорацією для максимального повітрообміну. Дана модель відображає філософію EcoPure, яка передбачає використання натуральних матеріалів і класичні шовні з'єднання шарів. Всі тканини і настилочні шари абсолютно гіпоалергенні і мають міжнародні сертифікати безпеки.

  Матеріали і технології:

  Цілісний перфорований латекс(7 зон). Латекс - найкращий природний матеріал, який використовується в виготовленні натуральних матраців. Унікальність його властивостей полягає в поєднанні комфорту, підтримки і довговічності. Кращі латексні матраци виготовляються з монолітного блоку матеріалу, в якому латекс служить не тільки шаром комфорту, але і шаром підтримки. MonoLatex в серії матраців Regeneration - це цілісний блок латексу, висотою 16 см з 7 зонами жорсткості і наскрізною аеро перфорацією.Володіє дуже сильним ортопедичним ефектом.

  Технологія BioRytmic. Технологія BioRytmic дозволила впровадити в структуру волокон молекули природних мінералів, відомих позитивним ефектом на біопроцеси людини. Молекули лимоніта, іонізованого кремнію, магнію і кальцію генерують енергетичні вібрації, позитивно впливають на біокомунікаційні канали нашого тіла. Мінеральна терапія діє під час сну, швидше звільняючи організм від внутрішньої напруги, нормалізючи біоритм і підвищуючи стійкість до стресу. Тести, проведені фахівцями Hohenstein Institut für Textilinnovation GmbH показали, що короткостроковий відпочинок на матраці BioRytmic на 17% знижує сприйнятливість до стресу і на 70% підсилює здатність контролю тіла.

  EcoPure. EcoPure - це філософія виготовлення матраців натуральної лінії, в якій використовуються природні матеріали і класичні шовні з'єднання шарів.

  Програма Service +. Купівля матраців серії Regeneration захищена програмою Service +. Навіть якщо ви через час приймете рішення, що вам підходить інша модель - ми безкоштовно замінимо ваш матрац протягом 30 днів на інший із серії Regeneration. Програма Service + зробить ваш сон по-справжньому спокійним !

  Подивіться дуже цікаві промо-ролики:

 • Характеристики
  Висота
  17 см
  Виробник
  Come-For
  Рівень комфорту
  Ступінь твердості матраца по шкалі від 2 до 5 .
  3 з 5 Середній
  Наповнення
  Список складників , з яких складається складається матрац
  Латекс
  Виготовлення в нестандартному розмірі
  Можливість виготовляння данного товару із зміною габаритів або інших характеристик вибору.
  Так
  Максимальне навантаження на 1 спальне місце
  Вага сплячого не має перевищувати данний показник. Матрац сконструйовано таким чином, щоб забезпечувати максимальний рівень підтримки і комфорту для сплячого певної ваги. Якщо вага сплячого вища , ніж максимальне навантаження на 1 спальне місце - виробник може відмовити у гарантійному ремонті.
  140 кг
  Термін Виготовлення
  1-4 робочих дні
  Кількість пружин на 1м²
  Немає пружин
  Гарантія
  12 місяців
  Тип
  Безпружинні матраци
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг
Купити