ORTHOPEDIC BALANCE - ортопедичний матрац ТМ DOCTOR HEALTH(ЕММ)

Бренд: Come-For
Номер: ma-19640
В наявності


Розміри:
17 см
Тип
Безпружинні матраци
Виробник
ЕММ
Виготовлення в нестандартному розмірі
Так
Кількість пружин на 1м²
Немає пружин
Наповнення
Массажний латекс, Латекс, Кокос
Рівень комфорту
3 з 5 Середній
Максимальне навантаження на 1 спальне місце
120 кг
Термін Виготовлення
1-4 робочих дні
Гарантія
12 місяців
 • Опис

  Склад:

  1. Чохол з тканини з натуральними активними пробіотиками Purotex®
  2. Натуральний перфорований латекс з масажним ефектом
  3. Кокосова койра
  4. Блок з натурального перфорованого латексу
  5. Чохол з тканини з натуральними активними пробіотиками Purotex®

  Ортопедичний матрац Orthopedic Balance рекомендується при лікуванні спондилоартрозу, остеохондрозу наслідків травм хребта, і що особливо важливо, також призначений для профілактики подібних захворювань. Сон на ортопедичному матраці сприяє розслабленню м'язів грудного і шийного відділів хребта, м'язів спини, зменшує відчуття дискомфорту в суглобах і м'язах, знімає больові відчуття в напружених ділянках тіла. Під час сну матрац забезпечує точкову підтримку тіла людини, знімаючи біль, яка вночі змушує людину перевертатися з одного боку на інший.

  Матеріали, які використовуються в матраці:

  Латекс - це натуральний матеріал, який являє собою спінений сік дерева гевеї. Володіє прекрасними анатомічними і ортопедичними характеристиками, а також відмінною стійкістю до впливів зовнішнього середовища. Унікальна якість латексу - здатність навіть після великого і тривалого навантаження відновлювати первинну форму, ідеально повторювати контури вашого тіла і забезпечувати при цьому максимальний комфорт м'язам. Латекс є ортопедичним матеріалом і наділений здатністю витримувати велику вагу. Завдяки властивостям латексу, ортопедичний матрац забезпечує ідеальну підтримку хребту, голові і шиї, а також має ряд корисних властивостей: розвантажує хребет, усуває втому, нормалізує артеріальний тиск, підвищує ефективність реабілітаційного лікування після травм хребта.

  Кокосова койра - це дуже міцний і зносостійкий матеріал, що отримується з  кокосових горіхів. Завдяки присутності в структурі койри природного полімеру - лігніну, кокосове волокно не гниє навіть у вологому стані. Більш того, кокосове волокно  не вбирає воду. Саме кокосова койра додає моделі Orthopedic Balance високі ортопедичні властивості і пружність. Ще однією корисною особливістю кокосової койри є її здатність циркулювати повітря. Для споживача це означає наступне - ортопедичний матрац не вбирає вологу, відштовхує сторонні запахи, має антибактеріальні властивості. Термін служби натуральної кокосової койри значно вище, ніж у будь-якого штучного наповнювача. Цей міцний матеріал рівномірно розподіляє тиск усередині матраца і значно збільшує термін служби.

  Технологія Purotex® - революція в контролі алергенів і спальної гігієни. Це запатентована пробіотична технологія, яка створює здорове і чисте спальне середовище 100% натуральним і екологічно чистим шляхом. Гарантія чистоти поверхні матраца від будь-яких алергенів, цвілі грибів і пилових кліщів, регулювання мікроклімату всередині матраца. Тканина Purotex® виготовляється із застосуванням унікальної методики мікрокапсулювання, шляхом нанесення пробіотиків (доброчинних бактерій) на волокна тканини без використання зв'язуючих і склеюючих речовин (на нано-рівні). Текстиль здатний вмістити 50 тис. Бактерій на 1 м.кв. Під впливом сили тертя капсули розкриваються (за одну ніч в середньому може розкритися 10-20 мікрокапсул), доброчинні бактерії вивільняються і починають розвиватися, природним чином очищаючи тканину від алергенів і регулюючи рівень вологості матраца. Purotex® «поповнюють» свою чисельність щоночі, не залишаючи місця для шкідливих бактерій. Колонії пробіотиків Purotex® збільшують свою чисельність у 100 разів за 24 години. Вихід здорових бактерій з мікрокапсул регулюється, що гарантує тривалий ефект впливу Purotex®.

  Що дає сон на матраці Orthopedic Balance Duo:

  1. Розслаблення спини і м'язів поперекового і крижового відділів хребта у людей, які ведуть активний спосіб життя.
  2. Зменшення дискомфорту в нижній частині спини у людей, які виконують важкі фізичні навантаження.
  3. Забезпечує Вам спокійний, здоровий сон і відмінне самопочуття, бездоганно підтримуючи Ваше тіло в стані невагомості.
  4. Відпочинок стає повноцінним, тому що хребет приймає природно правильне положення - і Ви перестаєте часто перевертатися під час сну.
  5. Завдяки ортопедичному ефекту Ваша спина і поперек не будуть відчувати ніякого тиску, а тільки повне розслаблення і найвищий комфорт.Ортопедичні матраци Doctor Health® під час сну допоможуть забезпечити профілактику і лікування захворювань опорно-рухового апарату і нервової системи.
  Унікальні інноваційні розробки:

  1. Екологічно чистий. Матраци Doctor Health® виготовляються з першокласних, екологічно чистих матеріалів, абсолютно безпечних для людини і навколишнього середовища. Це підтверджується міжнародними сертифікатами якості матеріалів Eko-Tex100.

  2. Антиалергенний і антибактеріальний. Чохол матраца захищений системою Purotex®, яка забезпечує натуральний і 100% екологічно чистий захист від появи пилових кліщів, грибків і бактерій. Саме тому матраци можуть бути рекомендовані людям з алергією та астмою.

  3. Унікальна система вентиляції. Матраци Doctor Health® містять в собі два ступені вентиляції. Першу ступінь вентиляції забезпечують матеріали матраца, які «дихають». Їх основа має унікальну комірчасту структуру, яка забезпечує вільну циркуляцію повітря. Друга ступінь вентиляції - це спеціальна запатентована виробником технологія Beeform®, яка має високу повітропроникність і еластичність за рахунок особливого переплетення волокон всередині матеріалу.

  4. Система підтримки хребта. Хребет повинен займати своє природне положення під час сну. Неправильне положення тіла під час відпочинку може стати причиною перенапруги м'язів спини. Матраци Doctor Health® забезпечують ортопедично правильне положення тіла під час сну і зменшують навіть мінімальну напруженість м'язів. Найважливіше в системі підтримки хребта - це те, що матрац ідеально адаптується до контурів Вашого тіла таким чином, щоб Ваш сон і відпочинок були на 110% ефективними.

  5. Технологія ProActive - неперевершений анатомічний ефект. Здоровий і спокійний сон на матрацах Doctor Health® гарантує технологія ProActive. Основним складовим елементом цієї технології є матеріал Memory, який повністю приймає форму Вашого тіла, забезпечуючи хребту ортопедично правильне положення під час сну. Допомагаючи розподілити вагу тіла на набагато більшій площі, осередки з «пам'яттю» знижують тиск особливо чутливих ділянок тіла, таких як голова, плечі, стегна, коліна, ступні майже вдвічі. Перерозподіл тиску сприяє збереженню природної циркуляції крові, попереджає порушення обміну речовин і забезпечує оптимальний рівень комфорту під час сну.

  Матраци  - Doctor Health® єдині в Україні, рекомендовані Інститутом патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка АМН України

  Подивіться дуже файні ролики про матраци Doctor Health®: • Характеристики
  Висота
  17 см
  Тип
  Безпружинні матраци
  Виробник
  ЕММ
  Виготовлення в нестандартному розмірі
  Так
  Кількість пружин на 1м²
  Немає пружин
  Наповнення
  Массажний латекс, Латекс, Кокос
  Рівень комфорту
  3 з 5 Середній
  Максимальне навантаження на 1 спальне місце
  120 кг
  Термін Виготовлення
  1-4 робочих дні
  Гарантія
  12 місяців
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг
Купити