Матрац Sleep&Fly ORGANIC Epsilon / Епсілон

Бренд: EMM
Номер: ma-18349

При покупці м'якого ліжка , ліжка з дерева - знижка на матрац - 10 % до 31.08 !

При покупці м'якого ліжка , ліжка з дерева -  знижка на матрац - 10 %

Акції та знижки не сумуються !

2 598грн
В наявності

Наявність на виставці 

 Шоурум м.Сокаль : 

Розміри:
21 см
Виробник
ЕММ
Рівень комфорту
4 з 5 Жорсткий
Наповнення
Carbon Foam, Блок незалежних пружин IQ Spring, Термовойлок
Виготовлення в нестандартному розмірі
Так
Максимальне навантаження на 1 спальне місце
150 кг
Термін Виготовлення
Є на складі
Кількість пружин на 1м²
256 шт
Тип
Матраци на незалежних пружинах
 • Опис

  Склад:

  1. Чохол Bio Cotton з системою Climat control.
  2. Carbon Foam.
  3. Eco Felt.
  4. Пружинний блок IQ Spring.
  5. Eco Felt.
  6. Carbon Foam.
  7. Чохол Bio Cotton з системою Climat control.

  До складу матрацу Sleep and Fly Epsilon входять пружинний блок IQ Spring, м'який шар Carbon Foam, матеріал Eco Felt, чохол з матеріалу Bio Cotton з системою Climate Control.

  Основою матрацу є інноваційний пружинний блок IQ Spring, унікальна форма пружин якого забезпечує різницю жорсткості в одному матраці: м'якість - спочатку, точковий розподіл жорсткості - в подальшому. В результаті досягається оптимальна підтримка хребта і, як наслідок, - неперевершений ортопедичний ефект.

  М'які шари в матраці Sleep and Fly Epsilon представлені матеріалом Carbon Foam. Carbon Foam - революційний матеріал, який був відкритий зовсім недавно - в 1997 році - проте, вже встиг знайти широке застосування в багатьох сферах промисловості, включаючи виробництво товарів для сну. За своєю структурою, це пористо-комірчата піна з особливими магнітними властивостями. Carbon Foam відмінно нейтралізує запахи і, що вкрай важливо для сучасної людини, - забезпечує захист від електромагнітного випромінювання. Завдяки  пористій структурі Carbon Foam може похвалитись такими властивостями як хороше водовідведення і повітряна регуляція. Крім того, до переваг цього матеріалу можна віднести каталітичні і бактерицидні властивості.

  Пружинний блок IQ Spring відділений від м'яких настилів матрацу матеріалом Eco Felt. Це натуральний матеріал, що складається з бавовняних і льняних волокон, що захищає м'які шари від деформуючого впливу пружин, що значно збільшує термін експлуатації матраца і підвищує ступінь жорсткості. Матраци, що містять шар Eco Felt, значно перевищують інші матраци за показником зносостійкості.

  Ще одним безсумнівним достоїнством матраца Sleep and Fly Epsilon є його чохол - 100% натуральний, з вишуканим дизайном і системою Climate Control. В чохлі використовуються виключно натуральні, екологічно чисті тканини, добре пропускають повітря і відводять вологу. В результаті, створюється оптимальний водно-повітряний обмін і температурний режим, що, безсумнівно, позитивно позначається на якості сну. Матеріали приємні до тіла, не викликають алергії, мають бактерицидні властивості. Що стосується експлуатаційних якостей - вони також на високому рівні: тканина не скочується, не розтягується і не електризується.

  Матеріали:

  Інноваційна пружина IQ Spring - це «розумна пружина», яка діє гнучко і ефективно, підлаштовуючись під зміни навантаження, забезпечуючи початкову м'якість і подальшу за нею оптимальну підтримку. Всі переваги пружини IQ Spring досягаються завдяки спеціально розробленій формі: пружина має широку основу і «вузьку талію», яка дозволяє здійснювати більш функціональну підтримку хребта. Таким чином, в одній пружині сконцентровано відразу декілька рівнів жорсткості, а значить універсальний комфорт практично для будь-якої людини.

  Три основних переваги пружини:
  - необмежена вага;
  - максимальний термін експлуатації;
  - абсолютний комфорт.

  Carbon Foam - інноваційний матеріал, що представляє собою з'єднання глобулярного вуглецю і високо-еластичної піни. Він забезпечує відмінний повітрообмін і відведення вологи, здатний нейтралізувати неприємні запахи. Є екологічно чистим.

  Чохол Bio Cotton з системою Climat control - чохол матраца, що складається з безлічі високоеластичних порожнистих волокон, що забезпечують постійну циркуляцію повітря, регулювання термобаланс і вирівнювання перепадів температур під час сну. Дозволяє досягти ідеального мікроклімату на поверхні матраца, що гарантує здоровий комфортний сон в будь-яку погоду.

  Eco Felt - 100% натуральний жорсткий матеріал, що являє собою суміш волокон льону, вовни і джуту. Використовується для поділу пружинного блоку і м'яких настилів матраца, захищає останні від руйнуючої дії пружин. Завдяки своїм властивостям, значно збільшує показники зносостійкості і термін експлуатації матрацу.

 • Характеристики
  Висота
  21 см
  Виробник
  ЕММ
  Рівень комфорту
  Ступінь твердості матраца по шкалі від 2 до 5 .
  4 з 5 Жорсткий
  Наповнення
  Список складників , з яких складається складається матрац
  Carbon Foam, Блок незалежних пружин IQ Spring, Термовойлок
  Виготовлення в нестандартному розмірі
  Можливість виготовляння данного товару із зміною габаритів або інших характеристик вибору.
  Так
  Максимальне навантаження на 1 спальне місце
  Вага сплячого не має перевищувати данний показник. Матрац сконструйовано таким чином, щоб забезпечувати максимальний рівень підтримки і комфорту для сплячого певної ваги. Якщо вага сплячого вища , ніж максимальне навантаження на 1 спальне місце - виробник може відмовити у гарантійному ремонті.
  150 кг
  Термін Виготовлення
  Є на складі
  Кількість пружин на 1м²
  256 шт
  Тип
  Матраци на незалежних пружинах
 • Відгуки покупців
  Нереально комфортний матрац . Не хочеться вставати, Купили півроку тому, надіємось буде служити довго

  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг
Купити