Матрац Sleep&Fly ORGANIC Delta / Дельта

Бренд: EMM
Номер: ma-18379
4 028грн
В наявності
Розміри:
28 см
Виробник
ЕММ
Рівень комфорту
5 з 5 Дуже жорсткий
Наповнення
Подвійний пружинний блок IQ Double, Carbon Foam, Термовойлок
Виготовлення в нестандартному розмірі
Так
Максимальне навантаження на 1 спальне місце
150 кг
Термін Виготовлення
1-4 робочих дні
Кількість пружин на 1м²
256 х 2 шт
Тип
Матраци на незалежних пружинах
 • Опис

  Склад:

  1. Чохол Bio Cottonз системою Climat control.
  2. Carbon Foam.
  3. Eco Felt.
  4. Система пружин IQ Double
  5. Eco Felt.
  6. Carbon Foam.
  7. Чохол Bio Cotton з системою Climat control.

  Матрац Delta - це жорсткий ортопедичний матрац на пружинному блоці IQ Spring. Така конструкція унікальна через особливу форму пружин, що входять до його складу: вони мають більш тонку частину посередині і широку основу. Дана форма дає можливість об'єднувати різні ступені жорсткості в одній моделі матраца, а це вже забезпечує відмінний ортопедичний ефект. Блок пружин IQ Spring може витримати великі навантаження, завдяки цьому значно зростає зносостійкість моделі, а також термін його експлуатації.

  Піна Carbon Foam виконує в даній моделі роль м'якого настилу. Вона являє собою матеріал з порами і осередками, що дає їй можливість чудово поглинати запахи і електромагнітне випромінювання. Крім того, даний матеріал є екологічно чистим і дуже комфортним. Структура виробу гарантує повітряно-водну циркуляцію всередині матраца, він як би «дихає».

  Чохол моделі зшитий з матеріалу bio cotton (до складу входять жаккард і стрейч), що мають ефект Climate Control. Таку опцію забезпечує спеціальна будова високоеластичних пористих волокон, що гарантує бездоганну терморегуляцію в період вашого відпочинку. Bio Cotton відрізняють чудові експлуатаційні характеристики: він не електризується, не скачується, має високу міцність. Чохол з рифленою поверхнею надасть додатково ортопедичний і масажний ефект. Виріб забезпечений посиленим базисом з піни і шаром Eco felt. Це досить висока модель (28 см), розрахована на велике навантаження.

  Матеріали:

  Система пружин IQ Double - унікальна інноваційна дворівнева система пружин, в якій перший рівень відповідає за точкову підтримку хребта в фізіологічно правильному положенні, а другий - за загальну стабільність конструкції і стійкість до навантажень. Всі пружини мають широку основу і вузьку "талію", за рахунок чого стає можливим забезпечити різні ступені жорсткості в рамках однієї моделі.

  Carbon Foam - інноваційний матеріал, що представляє собою з'єднання глобулярного вуглецю і високо-еластичної піни. Він забезпечує відмінний повітрообмін і відведення вологи, здатний нейтралізувати неприємні запахи. Є екологічно чистим.

  Чохол Bio Cotton з системою Climat control - чохол матраца, що складається з безлічі високоеластичних порожнистих волокон, що забезпечують постійну циркуляцію повітря, регулювання термобалансу і вирівнювання перепадів температур під час сну. Дозволяє досягти ідеального мікроклімату на поверхні матраца, що гарантує здоровий комфортний сон в будь-яку погоду.

  Eco Felt - 100% натуральний жорсткий матеріал, що являє собою суміш волокон льону, вовни і джгуту. Використовується для поділу пружинного блоку і м'яких настилів матраца, захищає останні від руйнуючої дії пружин. Завдяки своїм властивостям, значно збільшує показники зносостійкості і термін експлуатації матрацу.

 • Характеристики
  Висота
  28 см
  Виробник
  ЕММ
  Рівень комфорту
  Ступінь твердості матраца по шкалі від 2 до 5 .
  5 з 5 Дуже жорсткий
  Наповнення
  Список складників , з яких складається складається матрац
  Подвійний пружинний блок IQ Double, Carbon Foam, Термовойлок
  Виготовлення в нестандартному розмірі
  Можливість виготовляння данного товару із зміною габаритів або інших характеристик вибору.
  Так
  Максимальне навантаження на 1 спальне місце
  Вага сплячого не має перевищувати данний показник. Матрац сконструйовано таким чином, щоб забезпечувати максимальний рівень підтримки і комфорту для сплячого певної ваги. Якщо вага сплячого вища , ніж максимальне навантаження на 1 спальне місце - виробник може відмовити у гарантійному ремонті.
  150 кг
  Термін Виготовлення
  1-4 робочих дні
  Кількість пружин на 1м²
  256 х 2 шт
  Тип
  Матраци на незалежних пружинах
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг
Купити