Матрац Sleep&Fly ORGANIC Alfa / Альфа

Бренд: EMM
Номер: ma-18410
5 153грн
В наявності
Розміри:
, 20 см
Тип
Матраци на незалежних пружинах
Виробник
, ЕММ
Кількість пружин на 1м²
256 шт
Виготовлення в нестандартному розмірі
, Так
Наповнення
, , , Блок незалежних пружин IQ Spring, Термовойлок, Латекс
Рівень комфорту
3 з 5 Середній
Максимальне навантаження на 1 спальне місце
150 кг
Термін Виготовлення
1-4 робочих дні
Гарантія
, 18 місяців
 • Опис

  Склад:

  1. Чохол Bio Cotton з системою Climat control.
  2. Bio Latex.
  3. Eco Felt.
  4. Пружинний блок IQ Spring.
  5. Eco Felt.
  6. Bio Latex.
  7. Чохол Bio Cotton з системою Climat control.

  Ортопедичний матрац Sleep and Fly Organic Alfa - це пружинний матрац середньої жорсткості з навантаженням на одне спальне місце до 150 кг.

  Матрац виготовлений на основі унікального пружинного блоку IQ Spring, особливістю пружин якого є їх форма: вузька середня частина і широкі підстави, так звана форма «пісочного годинника». Така форма пружин дозволяє сконцентрувати в одному матраці кілька рівнів жорсткості - від початкової м'якості до подальшого збільшення жорсткості, що забезпечує неперевершений комфорт і оптимальну підтримку хребта. Між пружинним блоком IQ Spring і м'якими внутрішніми шарами матраца Sleep and Fly Organic Alfa розташований матеріал Eco Felt. Він застосовується з метою захисту внутрішнього наповнення матраца від пружинного блоку, за рахунок чого значно підвищуються експлуатаційні властивості і зносостійкість матраца. Матеріал Eco Felt є абсолютно натуральним і містить в собі бавовняні волокна і волокна льону.

  М'яке наповнення матрацу Sleep and Fly Organic Alfa виконано з матеріалу Bio Latex, який є спіненим екстрактом соку каучукового дерева. Пружний і супереластичний Bio Latex, за своєю структурою, нагадує бджолині стільники, завдяки чому забезпечується чудова повітряна регуляція. Bio Latex відрізняється тим, що здатний максимально швидко відновлювати свою форму і витримувати дуже великий тиск. Також цей довговічний матеріал є гіпоалергенним, антибактеріальним і гігієнічним, тому що не вбирає вологу.

  Чохол матраца Sleep and Fly Organic Alfa має ефект Climate Control, який забезпечується особливою пористою структурою волокон чохла матраца. Під час сну відбувається вирівнювання перепадів температур тіла і створюється оптимальний температурний режим.

  Чохол матраца виконаний з екологічно чистого матеріалу Bio Cotton, який не електризується, не розтягується і не скочується.

  Матеріали:

  Інноваційна пружина IQ Spring - це «розумна пружина», яка діє гнучко і ефективно, підлаштовуючись під зміни навантаження, забезпечуючи початкову м'якість і подальшу за нею оптимальну підтримку. Всі переваги пружини IQ Spring досягаються завдяки спеціально розробленої формі: пружина має широку основу і «вузьку талію», яка дозволяє здійснювати більш функціональну підтримку хребта. Таким чином, в одній пружині сконцентровано відразу декілька рівнів жорсткості, а значить універсальний комфорт практично для будь-якої людини.

  Три основних переваги пружини:
  - необмежений вага;
  - максимальний термін експлуатації;
  - абсолютний комфорт.

  Bio Latex - натуральний еластичний матеріал, що добувається з кори гевеї, являє собою екстракт соку каучуку. Здатний витримувати великі навантаження і швидко повертати первісну форму. До незаперечних переваг цього матеріалу слід віднести нездатність вбирати вологу, а також гіпоалергенність, що дозволяє уникнути появу і розмноження пилових кліщів.

  Чохол Bio Cotton з системою Climat control - чохол матраца, що складається з безлічі високоеластичних порожнистих волокон, що забезпечують постійну циркуляцію повітря, регулювання термобаланс і вирівнювання перепадів температур під час сну. Дозволяє досягти ідеального мікроклімату на поверхні матраца, що гарантує здоровий комфортний сон в будь-яку погоду.

  Eco Felt - 100% натуральний жорсткий матеріал, що являє собою суміш волокон льону, вовни і джуту. Використовується для поділу пружинного блоку і м'яких настилів матраца, захищає останні від руйнуючої дії пружин. Завдяки своїм властивостям, значно збільшує показники зносостійкості і термін експлуатації матрацу.

   

 • Характеристики
  Висота
  , 20 см
  Тип
  Матраци на незалежних пружинах
  Виробник
  , ЕММ
  Кількість пружин на 1м²
  256 шт
  Виготовлення в нестандартному розмірі
  , Так
  Наповнення
  , , , Блок незалежних пружин IQ Spring, Термовойлок, Латекс
  Рівень комфорту
  3 з 5 Середній
  Максимальне навантаження на 1 спальне місце
  150 кг
  Термін Виготовлення
  1-4 робочих дні
  Гарантія
  , 18 місяців
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг
Купити