Матрац Evolution Nirvana Duo / Нірвана Дуо

Бренд: EMM
Номер: el-18659
9 373грн
В наявності
Розміри:
22 см
Тип
Безпружинні матраци
Виробник
ЕММ
Кількість пружин на 1м²
Немає пружин
Виготовлення в нестандартному розмірі
Да
Наповнення
Блок зонованого латексу з різними зонами жорсткості
Рівень комфорту
Дворівнева
Максимальне навантаження на 1 спальне місце
110 кг
Термін Виготовлення
1-4 робочих дні
Гарантія
12 місяців
 • Опис

  Склад:

  1. Зйомний чохол з антибактеріальною пропиткою і системою Thermo Balance
  2. Блок з натурального перфорованого латексу з різними зонами твердості
  3. Високоеластичний матеріал Ergoflex ®
  4. Кокосова койра
  5. Натуральний перфорований латекс
  6. Зйомний чохол з антибактеріальною пропиткою і системою Thermo Balance

  Матрац Нірвана Дуо - це унікальний безпружинний двосторонній матрац з різним ступенем жорсткості, в залежності від сторони. Одна сторона матраца має мінімальну жорсткість, а інша - жорстка.

  Матрац Нірвана Дуо складається з шарів натурального перфорованого латексу, високоеластичного матеріалу Ergoflex® високої щільності і коксової койри і за своєю структурою нагадує пиріг. З літнього боку знаходиться блок з натурального перфорованого латексу з різними зонами жорсткості. Це дозволяє розподілити навантаження і зменшити тиск там, де це необхідно. Наприклад, в зоні шиї і голови більш м'яке, ніж в області спини і тазу. Латекс дуже еластичний і довговічний матеріал. Перфорація в латексі відмінно пропускає повітря, завдяки чому матрац «дихає». За блоком з натурального латексу йде матеріал Ergoflex®. Цей інноваційний матеріал, який прийшов на зміну пінополіуретану, має ряд переваг. Він нетоксичний і гіпоалергенний. Матеріал Ergoflex® складається з маленьких осередків, заповнених повітрям. Завдяки такій мікропористій структурі, матеріал Ergoflex® сприяє поліпшенню кровообігу, правильно розподіляє тиск на різні частини тіла. Також матеріал Ergoflex® має довгий термін служби.

  Після м'яких наповнювачів у вигляді натурального перфорованого латексу та інноваційного матеріалу Ergoflex® слід шар кокосової койри. Цей натуральний матеріал виготовляється з волокон горіха кокосової пальми. Кокосова койра не піддається гниттю, не викликає алергію і є екологічно чистим матеріалом. Кокосова койра додає жорсткість і пружність, збільшує ортопедичний ефект. Замикає структуру матраца Нірвана Дуо ще один шар з натурального латексу.

  Таким чином, з одного боку, завдяки натуральному латексу і інноваційних матеріалів Ergoflex®, матрац Нірвана Дуо дуже м'який і комфортний. А з іншого боку він більш жорсткий. На такому матраці комфортно спати незалежно від пори року.

  Чохол виготовлений з якісної бельгійської тканини, що пройшла ряд обробок. Антибактеріальна обробка (виконана за особливою технологією Ultra Fresh Silpure, включає в себе навіть іони срібла) запобігає появі шкідливих мікроорганізмів, а обробка складом «Aloe Vera» надає тканині найвищу м'якість і еластичність, що робить Ваш відпочинок на такому матраці найвищим насолодою. Крім того, чохол оснащений системою Thermo Balance, яка забезпечується порожнистими високоеластичними волокнами, з яких складається тканина чохла. Ця система відповідає за терморегуляцію і оптимальний волого-і повітрообмін під час сну.

  Матеріали:

  Чохол матрацу виконаний з високоякісного бельгійського стрейча з високим вмістом натуральних волокон. Такий матеріал відрізняється хорошими терморегуляціонная, «дихаючими», вологоабсорбуючимиі властивостями, а також м'якою структурою. Безперечною перевагою є просочення тканини антибактеріальним складом Ultra Fresh Silpure, що володіє унікальними властивостями срібла і перешкоджає виникненню шкідливих мікроорганізмів.

  Чохол матраца виконаний з особливої тканини, що складається з високоеластичних пустотілих кліматичних волокон, які відмінно пропускають повітря. Вони забезпечують ідеальний повітрообмін і терморегуляцію під час сну. Сон на такому матраці буде комфортним в будь-який час року.

  Clima Cell - природний матеріал, отриманий із соку гевеї шляхом спінювання. Він має мікропористу структуру, схожу на будову бджолиних сот, кожна клітинка якої заповнена повітрям. Латекс Clima Cell володіє неперевершеною м'якістю і забезпечує максимальний комфорт. Пориста структура дозволяє повітрю вільно циркулювати всередині матраца, завдяки чому створюється оптимальна терморегуляція і вологообмін.

  Кокос - жорсткий натуральний матеріал, отриманий з горіха кокосової пальми. Матеріал унікальний за своїми експлуатаційними характеристиками: він не гниє, не деформується, довгі роки зберігає пружність і еластичність. Крім того, володіє відмінними вологоабсорбуючими властивостями, що забезпечує належну вентиляцію матраца, він гіпоалергенний і бактерицидний. У матрацах використовується для додання йому жорсткості і пружності.

  Ergoflex -це наповнювач, що характеризується мікропористою структурою і відрізняється таким властивостями, як нетоксичність і гіпоалергенність. Його призначенням є зниження тиску на окремі ділянки тіла, сприяння оптимальному розподілу ваги на матрац, зняття навантаження з судин, а також поліпшення кровообігу під час сну.

 • Характеристики
  Висота
  22 см
  Тип
  Безпружинні матраци
  Виробник
  ЕММ
  Кількість пружин на 1м²
  Немає пружин
  Виготовлення в нестандартному розмірі
  Да
  Наповнення
  Блок зонованого латексу з різними зонами жорсткості
  Рівень комфорту
  Дворівнева
  Максимальне навантаження на 1 спальне місце
  110 кг
  Термін Виготовлення
  1-4 робочих дні
  Гарантія
  12 місяців
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг
Купити